Arkadaş testi: Güvenilir bir arkadaş mısın? Bize ilk gördüğün nesneyi söyle, sana nasıl bir arkadaş olduğunu söyleyelim!

Arkadaşlık dünyanın belki de en zor ve en meşakkatli işi. Kimi zaman şefkatli kimi zaman da suratsız bir arkadaşlık yapınız olabilir. Peki siz nasıl bir arkadaş tipine sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Bilinçaltınız, kişiliğinizin gizli kalmış yanlarını ortaya çıkarıyor. Görsel bir test ile arkadaşlığınız üzerine notları okuyabilirsiniz.

Gizli ve belli olan nesneler arasında sizin arkadaşlık şeklinizi okumayı vaat ediyoruz. Bilincinizin ve kişiliğinizin tercihleri paralel olarak ilerliyor. Bu bulmacaları çözenler, sonuçların kendilerini yansıttığını belirtiyor. Sonuçlara göre kendilerini tanımaya bir adım daha yaklaşmış oluyorlar.

Optik illüzyon testinde ilk gördüğünüz kişiliğinizin arkadaşlığı ve dostluğu nasıl algıladığına dair size notlar düşebilir. Resme bakın ve ilk ne gördüğünüzü bize söyleyin. Çünkü görselde gördüğünüz ilk şey sizin ne tür bir arkadaş olduğunuzu ortaya çıkarıyor.

Resme dikkatlice bakma zamanı

İlk ne gördünüz?

Ejderha

İlk olarak ejderhayı gördüysen, sadık bir arkadaşsın demek. Arkadaşlarını kötülüklerden korumak için elinden geleni yapıyorsun. Bazen bu durum agresif bir kişiliğe de yol açıyor. Böyle davranarak durumu onlar için daha zor hale getirmediğine emin misin?

Asker

İlk gördüğün şey mızraklı bir asker ise size yakın olan insanların daima yanında olan bir dostsun demek. İhtiyaç duyduklarında onları rahatlatmak için uygun davranışta bulunamasan da kavgaya karışan ilk kişi siz olmayabilirsiniz. Yine de hep yanlarında olacaklarına güveniyorlar. Arkadaşlarınız sizi çok seviyor. Görüşlerinize danışmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Şapkalı Adam

Görselde ilk dikkatinizi çeken nesne şapkalı adam ise mizahınızla herkesin sevgisini kazanıyorsunuz demek. Gergin ortamları esprili kişiliğinizle yumuşatmak tam da size göre bir davranış şekli.

Aslında bu kişilik şekli, olayları ciddiye almadığınız anlamına gelmiyor. Şakalarınızın dozuna dikkat ederseniz bu yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir