Dünyanın En Pahalı İç Çamaşırı Size “Buna Değer mi?” Diye Düşündürtecek

Moda dünyasının sevilen ve lüks markaları arasında yer alan Miu Miu artık aklımızın almadığı işler yapıyor. Özellikle ayakkabı ve çantalarıyla herkesin aklını çelen lüks marka, hazır giyim konusunda çığır açmayı hedeflemiş olacak ki, 2023 sezonunda çıkarmış olduğu iç çamaşırının fiyatıyla rekor kırdı. Gelin birlikte en pahalı iç çamaşırına bakalım…

Eğer modaya ilgiliyseniz Miu Miu markasını mutlaka görmüşsünüzdür. Aslında Prada’ya bağlı bir moda evi oluyor kendisi.

Sosyal medyada influencerların sık sık tercih ettiği ayakkabı ve çantaların vazgeçilmez durağı Miu Miu. Lüks bir marka olduğunu söylememize gerek yok elbette. 1993’te Miuccia Prada’nın takma ismi kullanılarak açılan bir marka. Dediğimiz gibi, Prada’ya bağlı.

Paris Moda Haftası’nda sonbahar/kış 2023 koleksiyonu ile podyumda yer alan Miu Miu, bu yıl enteresan ürünlerle sevenlerinin akrşısına çıktı.

Bu ürünlerden podyumda kombinlenme tarzı da görülen ve şaşırtan bir iç çamaşırıydı.

Ünlü moda markasının son koleksiyonunda hazır giyime dair en dikkat çeken seri külotları. Evet yanlış duymadınız…

Bu son koleksiyonda pullu, ipek ve yünlü iç çamaşırları resmen bir servet değerinde satılıyor. Modacıların söylemlerine göre bu iç çamaşırları, dünyada belki de şimdiye kadar satın alınabilecek en pahalı iç çamaşırı olacak.

Fiyatına gelecek olursak, 154 bin TL yani 5600 dolar. Bir iç çamaşırı için büyük bir şov…

154 bin TL’ye satışa sunulan bu külotlar, Nice Laundry markasının altınla dokunan 38 bin TL yani 1400 dolarlık boxerlarından da, Gucci’nin 110 bin TL (4000 dolar) değerindeki kristal kaplı ipek korsesinden de kat kat daha pahalı…

Eğer bir çılgınlık yapıp satın almaya kalkacaksanız maalesef altın rengi Türkiye web sitesinde bulunmuyor. Fakat “pembe taşlı da bana uyar” diyorsanız 125 bin TL’ye bunu almanız mümkün.

Aynı koleksiyonla satışa sunulan 27 bin TL değerinde çift kaşmir külot ve 39 bin TL değerinde çiçek işlemeli naylon iç çamaşırı da satışta. Tabii buna değer mi, onu bilemeyeceğim.

Ben buna değerim diyenler önden buyursun.?

Siz ne diyorsunuz bu külotlar hakkında? Gelin yorumlarda buluşalım! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x